Glas Javnosti


Studenti Mašinskog fakulteta, za danas, najavili skup podrške uhapšenom kolegi Luki Pešiću

Društvo
Autor: Glas javnosti

Privedeni student je prethodno objavio da su mu jutros pripadnici UKP „došli na kafu“ radi pretresa.

Studenti u blokadi Mašinskog fakulteta u Beogradu koji su objavili na društvenim mrežama da je policija danas privela njihovog kolegu Luku Pešića, pozivali su građane da sdođu ispred Palate Srbije i pruže  podršku Luki.


Student Mašinskog fakulteta u Beogradu Luka Pešić objavio je ranije danas na društvenoj mreži Iks da su mu jutros pripadnici UKP „došli na kafu“ radi pretresa jer ga, kako navodi, verovatno, smatraju „ozbiljnim kriminalcem“.


„Dobro jutro svima, a posebno UKP-u koji je odlučio da dođe na kafu na moju kuću radi ‘pretresa’ jer, jelte, ja sam ozbiljan kriminalac“, napisao je student Luka koji je, na žalost, više puta imao dodira sa policijom bez ikakvog razloga, prethodno je Luka napisao na Iksu.


Glas javnosti/ N013S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR