Javno preduzeće Ada Ciganlija raspisalo je otvoreni postupak za radove na postavljanju novih sportskih i rekreativnih sadržaja na popularnom beogradskom jezeru, a procenjena vrednost radova je 52,58 miliona dinara.
U okviru tog projekta je rekonstrukcija i izgradnja sportskog kompleksa koji će se sastojati od dva glavna dela: fudbalskog terena dimenzija 64 x 43 metra i mini golf terena sa 18 polja, prilagođenih za rekreaciju. Tenderom je obuhvaćena i sanacija krova balona na teniskim terenima.
Predviđeni su pripremni i zemljani radovi, izrada podloga od tampon slojeva i izgradnja betonskih ivičnjaka.
Fudbalski teren dobiće zaštitnu ogradu sa pojačanim zonama iza golova, dok će mini golf teren biti opremljen tehničkom infrastrukturom i uređenim zelenilom na tri lokacije.
Rok za prijavu ponuda je 18. septembar.
Glas javnosti /B01S