Glas Javnosti

Da li će nova pesma Tamare Milutinović premašiti uspeh hita „Cakum pakum“?

Estrada
Autor: Glas javnosti

Nakon što je prošle godine njena pesma „Cakum pakum“ pokorila sve društvene mreže i postala hit godine, Tamara Milutinović ne prestaje da niže uspehe u karijeri.

U nedelju je objavljena pesma „Slomiću čašu“ koju je Tamara otpevala za sedmu sezonu popularne serije „Ubice mog oca“.

U nedelju je objavljena pesma „Slomiću čašu“ koju je Tamara otpevala za sedmu sezonu popularne serije „Ubice mog oca“.


Numera je u brzom ritmu, a publika u komentarima tvrdi da će ova nova pesma premašiti vrtoglavi uspeh pesme „Cakum pakum“.


-‘Rentaš mi se’ je konačno tu, kao nastavak jedne sjajne priče, naše priče! Kao čudo, kada sve nesigurnosti, pretvoriš u svoje prednosti… Izgleda da mi prelazi u naviku da vam u ovim komentarima otvorim dušu i da vam bez zadrške prenesem ono što osećam. Ali ovde ću se zaustaviti. Dobri moji ljudi, nadam se da će ‘Rentaš mi se’ da vas vozi ovog leta, baš kao što je ‘Cakum pakum’ prošlog, i da će njeni taktovi postati deo nekih sjajnih uspomena
 – poručila je Tamara.

Glas javnosti /G03S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR