Glas Javnosti


Er Srbija uvela Duty Free ponudu na svim letovima dužim od sat i po 

Ekonomija
Autor: Glas javnosti

Putnici Er Srbije od sada mogu da kupuju Duty Free proizvode na svim letovima dužim od sat i po.

Ovim je proširena usluga koja je do sada bila dostupna samo na odabranim linijama.

U saopštenju kompanije se kaže da je, nakon uspešnog uvođenja Duty Free ponude na odabranim linijama, Er Srbija odlučila da tu uslugu učini još dostupnijom, omogućavajući putnicima da i tokom kraćih letova uživaju u pažljivo odabranom asortimanu ekskluzivnih proizvoda domaćih i svetskih brendova, kao i u originalnim promotivnim artiklima iz kolekcije nacionalne avio-kompanije.

Kupovina u avionu ima i dodatnu prednost u odnosu na onu na aerodromu, jer putnici ne moraju da brinu da li će kupljeni proizvodi stati u ručni prtljag, niti gde će ih spakovati.

Sve što kupe tokom leta biće im uručeno direktno na licu mesta, bez dodatnog opterećenja ili brige tokom putovanja, navedeno je u saopštenju.


Proširenjem ove usluge, putnici Er Srbije imaju mogućnost da tokom još većeg broja letova izaberu atraktivne proizvode koji su idealni kao poklon ili suvenir sa putovanja, čime se boravak u avionu dodatno obogaćuje i personalizuje.

Ova pogodnost realizovana je u saradnji sa kompanijom Dufry (Belgrade Duty Free) i nastavak je strateškog unapređenja putničkog iskustva srpske nacionalne avio-kompanije.

Srpska nacionalna avio-kompanija nastavlja da prati savremene trendove u avio-industriji i kontinuirano ulaže u nove sadržaje i pogodnosti koje putovanje čine prijatnijim i ispunjenijim, navedeno je u saopštenju Er Srbije.

Proširenje Duty Free ponude još je jedan korak u pravcu unapređenja ukupnog iskustva putnika i potvrda posvećenosti dodatnom poboljšanju usluge.

Glas javnosti/D08S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR