Pevačica je ovaj put odlučila da otkrije šta se krije u njenoj luksuznoj torbi, čija vrednost prema procenama dostiže čak 40.000 evra, piše "Blic".
Pevačica je ovaj put odlučila da otkrije šta se krije u njenoj luksuznoj torbi, čija vrednost prema procenama dostiže čak 40.000 evra, piše "Blic".
U videu koji je podelila, Ceca je otvorila torbu i, uz dozu humora, prolazila kroz sve predmete koje nosi na putovanja.
"Da vidimo šta je u mojoj torbi, u stvari, da vidim i ja jer ni ja nemam pojma, ja samo trpam u svoju torbu", rekla je ona i nastavila da nabraja:
"Pasoš, jedan telefon, drugi telefon, vlažne maramice, gospođa Biber (kozmetika brenda Hejli Biber), krema za ruke, bombone za moje grlo bez kojih ne funkcionišem... Naočare za daljinu, za usne maskica, ogledalce sa mojim imenom na kojem piše Ceca. Ovo sam dobila od svog fana kao i maskicu. Da vidim šta imam još, aha, naočare za daljinu pošto imam astigmatizam, pa sam malo ćorava i na daljinu i na blizinu. Tu je i krpica za naočare, parfem, naravno kreon za obrve - bez njega ne mrdam iz kuće".
Glas javnosti N07S