SRBIJA ISPRATILA KOŠARKAŠE NA SVETSKO PRVENSTVO: "Orlovi" u Areni deklasirali Portoriko (FOTO)

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je u prijateljskoj utakmici Portoriko rezultatom 110:75 (26:13, 39:12, 24:21, 21:29).

Utakmica je odigrana pred oko 12.000 gledalaca u beogradskoj Areni u sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo.

Srbija je odigrala sjajno prvo poluvreme, pogotovo drugu četvrtinu i napravila ogromnu razliku. U trećoj četvrtini je razlika išla i preko 50 poena.

Srbija posle ove utakmice putuje na Daleki istok, gde će odigrati još dve pripremne utakmice, protiv Kine i Brazila.

Mundobasket 2023. počinje 25. avgusta, a naša reprezentacija igraće u grupi upravo sa Portorikom, Kinom i Južnim Sudanom.