– Nastavićemo onog trenutka kada budemo završili brzu saobraćajnicu do Golupca i obilaznicu oko Golupca, kada krenemo da radimo, nastavljamo put do Brze Palanke. Kada stignemo do Brze Palanke, onda su i Negotin i Kladovo tu – rekao je Vučić u razgovoru sa građanima u okviru posete Zaječarskom i Borskom okrugu.
Istakao je da će brza saobraćajnica do Brze Palanke ojačati turizam u tom kraju i privući više investitora.
– To će omogućiti ostatku Srbije mogućnost da se upoznaju sa ovim, ja bih rekao, jednim od najlepših delova naše lepe zemlje. U svakom slučaju, to su strateški projekti, verujem da to možemo da uradimo uz vašu pomoć i
podršku – rekao je Vučić.
On je naveo da je u Negotin došao putem od Zaječara i da je taj put ranije bio jedini zahtev građana i dodao da su dobili dobar put.
– Jedino što nisam video mnogo vozila. Ali dobro, nadam se da će biti i više dece. Nekoliko stvari za Negotin da vam kažem. Pričali smo o tome i uvek se nešto dogodi, završeni su projekti i za Dom zdravlja i za Zdravstveni centar. To su dve stvari koje Negotin mora da uradi odmah i to je veliki novac. Takođe, da uradimo put Negotin – Čubra – rekao je Vučić.
Glas javnosti B010S