Glas Javnosti

Dragan J. Vučićević u programu uživo izrekao čudovišne pretnje: Kad policija dobije odrešene ruke....(VIDEO)

Društvo
Autor: Glas javnosti

Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera i omiljena medijska pesnica Aleksandra Vučića, danas se potpuno ogolio i jasno stavio do znanja šta priželjkuje - da građani koji protestuju završe u urgentnim centrima i zatvorskim bolnicama. Monstruozno!

U specijalnom programu televizije Informer, koji praktično nema početka ni kraja, Vučićević je komentarisao scene sa blokade u Zemunu i tom prilikom izrekao nešto što nismo verovali da ćemo čuti, prenosi Direktno.


„Nego, sreća vaša, policajci još nisu dobili potpuno odrešene ruke. A uskoro kad dobiju – a dobiće ako ovako nastavite – nećete da idete na trotoar nego pravo na urgentne centre kako i treba i pravo u zatvorske bolnice kako i treba“, rekao je Vučićević i nastavio da vređa:

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR