Glas Javnosti


Detalji ubistva u Bajinoj Bašti: U dete jedan metak, u ženu tri

Hronika
Autor: Glas javnosti

Čovek sa kojim je ubijena žena došla u grad nije mogao da se čuje sa njom telefonom, posumnjao je i pozvao policiju.

M. R. (69) iz Bajine Bašte koji je ubio je bivšu ženu A. S. R. (46) i njihovog sedmogodišnjeg sinarvavi  u porodičnoj kući u Obajgori kod Bajine Bašte, bivšu suprugu je upoznao u Rusiji gde je neko vreme radio.

On je po povratku u Srbiju, doveo je u porodičnu kuću u Obajgori, a posle nekog vremena je zbog neslaganja pokrenut razvod i ona se sa detetom odselila u Novi Sad.  Zašto je došla kod njega nije još uvek poznato, a pretpostavlja se da je u kući došlo do svađe među njima. 

A.S.R. je, kako objavljuju beogradski mediji, ustreljena sa tri metka u jednoj sobi, dete u drugoj ubijeno jednim metkom, dok je ubica sebi oduzeo život  u kupatilu. Policija kada je došla na lice mesta, mogla je samo da konstatuje da su svi mrtvi. 


Ubijena žena je sa detetom došla pre nekoliko dana u Bajinu Baštu, a sa njima je bio čovek za koga se pretpostavlja da joj je bio emotivni partner. Iznajmili su smeštaj, a potom je sa sinom otišla u Obajgoru.

Čovek sa kojim je doputovala, zvao je telefonom, ali se javio bivši muž i rekao  da je ona izašla u šetnju i da je dete ostavila u kući.
 
Tada je muškarac posumnjao i pozvao policiju koja je ubrzo stigla na lice mesta, gde je zatečen užasan prizor. 

Glas javnosti /D08S 

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR