Glas Javnosti

Hapšenje u Kraljevu: Napao čoveka jer nije hteo da kupi pištolj

Hronika
Autor: Glas javnosti

Nakon incidenta, M. S. je, kako se sumnja, odbacio pištolj, koji je policija kasnije pronašla u okolini

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vrbasu uhapsili su M. S. (20) iz Kraljeva zbog sumnje da je počinio tri krivična dela: razbojničku krađu, prevaru i nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Kako se navodi u saopštenju MUP-a, osumnjičeni je juče fizički napao 39-godišnjeg muškarca iz Kule, naneo mu lakše telesne povrede i oteo 1.650 evra, nakon što je ovaj odustao od kupovine startnog pištolja.


Nakon incidenta, M. S. je, kako se sumnja, odbacio pištolj, koji je policija kasnije pronašla u okolini. Oteti novac je pronađen i vraćen vlasniku.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Somboru.


Glas javnosti/D03S

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu.

BONUS VIDEO


SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR