Glas Javnosti


Izvadio nož u gradskom prevozu pa nasrnuo na sugrađane! Horor u Nišu

Hronika
Autor: Glas javnosti

Incident se desio u niškom autobusu broj šest, kada je jedan od putnika iz ranca izvadio nož i počeo da preti ostalim putnicima.

Kako navodi na Instagramu Niš noću, vozač je stao, svi putnici su izašli napolje. Kako se navodi u objavi, čovek sa nožem je vikao da je devet godina bio na robiji.

Pozvana je i policija, navodi se u objavi. Muškarac s nožem je u međuvremenu uhapšen.

Policija: Ubrzo uhapšen, pronađeni nož i skalpel

Policija u Nišu uhapsila je D. S. (29) osumnjičenog da je večeras tokom vožnje u gradskom autobusu u Nišu prišao muškarcu (41), izvadio nož i uputio mu pretnje, a potom izašao iz autobusa i pobegao.
Kako je saopšteno iz MUP-a, on je uhapšen po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje.
Policajci su ga, efikasnim radom, ubrzo pronašli i uhapsili, a kod njega su našli nož i skalpel.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Nišu.

Glas Javnosti/T02S 

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR