Glas Javnosti


Zbog pljačke, u Crnoj Gori uhapšen Novosađanin

Okruženje
Autor: Glas javnosti

Oštećeni građanin je u Žabljaku prijavio da mu je iz kuće otuđen novac u iznosu od 8.300 evra, koji se nalazio u spavaćoj sobi kuće.

Policija Crne Gore saopštila je danas da je uhapsila državljanina Srbije, N.N.  (32), iz Novog Sada zbog sumnje da je od lica kod koga je stanovao u kratkom periodu ukrao 8.300 evra.

Oštećeni građanin je 30. avgusta prijavio Odeljenju bezbednosti Žabljak da mu je iz kuće, koja se nalazi u jednom selu na području Opštine Žabljak, otuđen novac u iznosu od 8.300 evra, a koji se nalazio u spavaćoj sobi kuće.

On je policijskim službenicima, između ostalog, kazao da je kod njega u kući u poslednjih mesec dana boravilo više lica, stranih državljana, kojima je iznajmio jedan odvojeni deo svoje kuće.


Policijski službenici su preduzeli mere i radnje, na osnovu kojih se došlo do sumnje da je novac otuđilo jedno od tih lica, te da se radi o N.N, navodi se u saoštenju crnogorske policije.

Od N.N. je uzeta izjava na navedene okolnosti, a kod njega je pronađen i oduzet novac u iznosu od 5.250 evra za koji se sumnja da potiče iz krađe, dok je ostatak novca u međuvremenu potrošio.


On je uz krivičnu prijavu, priveden državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima, zbog sumnje da je počinio krivično delo teška krađa.

Pronađeni novac je vraćen vlasniku.

Glas javnosti /N01S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR