Jedan muškarac je navodno, devojku poveo kod sebe u stan iz sažaljenja, jer se ona plašila da ode kući, međutim tamo je preminula, kako je pokazala obdukcija, zbog predoziranja.
Devojka (23), državljanka Srbije pronađena je mrtva u jednom stanu u Beču, a kako objavljuju srpski mediji telo je pronađeno u stanu jednog muškarca u bečkom okrugu Tuln.
"Mlada žena je pronađena mrtva u krevetu. Sumnja se da je bila pod dejstvom alkohola i narkotika i da je neko vreme boravila ispred te zgrade. Navodno, dosadašnja istraga je utvrdila da je nju pozvao muškarac iz Donje Austrije da uđe kod njega u stan, što je ona i učinila", objavili su oni.
Muškarac je navodno, devojku iz Srbije poveo kod sebe u stan iz sažaljenja, jer se ona plašila da ode kući.
"Međutim, Srpkinja je preminula u stanu, a dežurni tužilac poslao je telo na obdukciju nakon što su lekari konstatovali smrt.
Obdukcija je utvrdila da je smrt nastupila usled prodoziranja narkotikom, a navodno, devojka je pored droge popila i flašu votke.
Muškarac, vlasnik stana navodno tvrdi "da ju je pokupio na ulici i da ne zna mnogo toga o njoj".
Glas javnosti/ D08S