Glas Javnosti


Kum Saše Popovića doneo važnu odluku nakon njegove smrti: „Više nemam želju da idem tamo“

Estrada
Autor: Glas javnosti

Popularni pevač Dejan Ćirković Ćira, dugogodišnji prijatelj i kum Saše Popovića, otkrio je da je ove godine za suprugin rođendan napravio neuobičajen izbor destinacije.

Umesto tradicionalnog putovanja u Opatiju, Ljiljana i on su otputovali u Portugaliju.

-Poslednjih nekoliko godina za Ljiljanin rođendan išli smo u Opatiju, ali od kada nas je Saša napustio, više nemam želju da idem tamo- rekao je za Grand.

Po Ljiljaninoj želji, ovog puta su obišli Porto i Lisabon.

-Ona je želela da vidi Porto i Lisabon, da obiđe sve znamenitosti u tim gradovima, i ja sam odlučio da joj tu želju ispunim. Proveli smo četiri dana u Portu i četiri dana u Lisabonu- ispričao je pevač.

Iako su se tokom boravka posvetili kulturi, bilo je vremena i za uživanje na obali.

-Naravno, između tih kulturnih događaja, uspeli smo se i da se okupamo. Lično meni se Porto više svideo – manja gužva, čistije, mnogo klima, super! Dok je Lisabon takođe lep, ali je velika gužva, sve je u brdu, duša mi je ispala gore-dole. Za mene je Porto bolji, i more i grad!


Glas javnosti /G04S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR