Milica se sada ponovo oglasila na mrežama, a mnogi su ovu protumačili da se ova njena objava odnosi na Boru.
"Neke odluke moraš preživeti", napisala je bivša rijaliti učesnica u opisu fotografije na kojoj pozira pored raskošnog buketa crvenih ruža.
Bora i ja trenutno nismo zajedno, za sada je takva situacija, on je bio u inostranstvu pa nismo ni mogli da pričamo - rekla je Milica u "Premijeri vikend specijalu", pa je otkrila da li su priče za Enu Čolić tačne:
To za Enu je bilo ranije, a sada nije bilo ništa, ja ništa nisam našla u njegovom telefonu kao što se piše, sada su neke druge stvari u pitanju.
Milica je otkrila da je zbog mnogih nesuglasica rešila da napusti zajednički dom.
- Ja sam otišla, bilo je svega. Nažalost kada nešto ne ide, to treba prekinuti, ne treba ništa trpeti danas, ali ja i dalje verujem u pravu ljubav. Moram da kažem da on sebi zida kuću, a da li će prodati stan kao što se piše, ne znam, to je njegovo. On je taj koji je želeo svadbu, venčanje u crkvi, ja sam mislila da će ga ljubav promeniti, ali izgleda nije. Ja sam sada sebi dala vremena malo da odmorim od svega, nije tu došlo do razvoda, ali ako dođe do toga bićete obavešteni. Ja sam dovoljno sazrela da mogu da pogledam širu sliku šta mogu i šta zaslužujem - rekla je nedavno Milica, a šta je još ispričala tom prilikom možete pročitati u odvojenom teksu.
Glas javnosti/B06S