Glas Javnosti


Rada Manojlović peva i pod šatorima i na binama

Estrada
Autor: Glas javnosti

Kako kaže - kad joj publika bude na Mesecu i tamo će otići

Pevačica Radmila Manojlović osim po klubovima, restoranima, trgovima... Drage volje peva i pod šatorom, a odnedavno radi i vašare. Govoreći na tu temu Rada je istakla da joj to ne predstavlja nikakav problem. 

Štaviše, smatra to izazovom. Nastupati tamo za nju je ozbiljno umeće.  

"Imam hitova i za vašar i za Arenu, mogu sve!"

- Tako je, smatram da je moja veličina, ali i prednost, to što se ni danas ne libim šatora iako ne znam zašto je to postalo tabu tema. Nekada su šatori bili merilo kvaliteta, znanja pesama i repertoara. Najveće zvezde su nastupale na vašarima. Ja pevam tamo gde su ljudi, kad budu bili na Mesecu, pevaću i tamo. Hvala Bogu, kao što ste rekli, imam hitova i za vašar i za Arenu, pa mogu da radim sve, a to je ogromna prednost - rekla je pevačica, a potom se osvrnula na svoj prvi vašar koji se skoro odvio. 

Snimci s istog brzo su postai viralni. 


- Da vam kažem, ove godine sam prvi put radila vašar i iskreno, sama sam želela to da prihvatim jer mi je bio izazov da dođe neka potpuno drugačija publika i da budem s njima u bližem kontaktu, ne samo s visoke bine. Posle emisije "Nikad nije kasno" i mojih narodnih spletova koji imaju milionske preglede, došlo je do povećanog broja poziva za veselja, vašare i ostalo. Kao da su ljudi konačno shvatili da sam prava pevačica sa ozbiljnim znanjem pesama i širokim repertoarom - istakla je ona za "Novu", pa odmah dodala: Jer, po mojoj diskografiji neko bi možda pomislio da pevam samo moderne pesme i pitao bi se šta mogu da ponudim na proslavama sa namenskim repertoarom. Sada sam otklonila svaku sumnju. Moram da naglasim da ne pevam samo po Srbiji, već i u Bugarskoj, Makedoniji, Crnoj Gori... Moj repertoar je zaista, ali zaista širok. Kad imaš takvo znanje, nema zime, posla će uvek biti. 

Podsetimo, Rada se nedavno ponovo našla u fokusu zbog jedne svoje izjave. Tada - pričala je o knjigama, pa iznenadila. 

"To je za mene izgubljeno vreme!"

- Ju, ja i knjige i knjige i ja, ja nemam koncentraciju. Nisam smirena i ja kad čitam knjigu, meni je sve to izgubljeno vreme, ali čekaj da obrazložim zašto. Inače, imam milijardu knjiga i ja sve počnem i meni to ništa nije interesantno. U stvari ja i ne znam šta želim od života, možda imam pogrešne knjige, ne znam. Sestra mi je donela neke... Sve nešto psihologija, nešto... Meni sve to kreni-stani, natežemo se knjiga i ja ko će duže. Više volim film ili da je neka knjiga adaptirana kroz film. Obrazloženje je što ja noću mnogo radim i mene opušta nešto drugo. Stalno čkiljim u telefon i još mi samo fali da uzmem knjigu i oslepim totalno - rekla je bila u emisiji "Bez filtera".


Glas javnosti/D03S

Pratite nas na našoj Facebook , Instagram , Telegram , Tiktok , Jutjub stranici, ali i na X nalogu.

SKINI APLIKACIJU

glas javnosti android
glas javnosti IOS


POVEZANE VESTI




KOMENTAR